Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vlčí schopnosti

 


 

Postupné - Může se přeměnovat dovnitř a ven z vlčí podoby. S

 

praxí a dovednosti, se může měnit rychleji a s větší účinností, Jacob je jedinou výjimkou, může se měnit v polovině fáze-skoku, zatímco to má zbytek smečky několik sekund fáze.

* Regenerace - Jako vlk, má silný regenerační léčený faktor. To umožňuje aby se jeho tělo  hojilo za abnormální rychlost, rychleji než lidské tělo může. Rozsah této regenerace je velmi silný, k názoru, že Jacob připomínky, že i přes jeho tvrzení střela nebude stačit na jeho zabití. Malé rány a drobná zranění hojí během několika sekund, zatímco větší, zranění, jako jsou zlomené kosti a ztráta krve,  se uzdraví během několika minut.

* Telepatie - pracuje pouze ve smečce a když ve vlčí podobě. Mohou hovořit s sebou telepaticky a slyšet navzájem svoje myšlenky. Ačkoli toto je více než užitečné při lovu a stopování, není tam žádné soukromí  ve smečce. To může být popsáno jako  dar a zátěž. Jejich myšlenky jsou otevřené, i když se je snaží schovat. Jacob vytvořil vlastní smečku, o je schopen komunikovat  s těmy v jeho smečce a Sam, Alpha jeho předchozí vlčí smečky, pokud se rozhodne. Edward má přístup k myšlenkámjeho celé smečky, zatímco jeden člen je dar. Také proto, že jeho vlčí mysl je spojena s jeho smečkou.To znamená, že ve vlčí podobě, mohou být ohroženy všechny na mysli-založené pravomoci.

* Fyzicky lepší - má super-sílu ve vlčí i lidské podobě . To bylo zobrazeno mnohokrát,  jak Jacob byl schopen nést Bellu 9 mil přes hustý les s lehkostí, méně než půl hodiny. Ve vlčí podobě, ale jsou také mimořádně rychlí, běží na nejvyšší rychlosti asi 80 až 90 mil za hodinu. V lidské podobě se zdá, že má průměrné rychlosti asi 30 až 40 mil za hodinu, asi poloviční rychlostí upírů, a mohou zvednout v průměru asi 500 do 600 liber. Před přeměnou budou v  lidské podobě vybudovat své svaly přirozeně a bude připraven pro první čas fáze. Vlkodlaci jsou skutečně silnější, než upíři vzhledem k tomu, vlkodlaci mohou vybudovat své svaly, sílu a vytrvalost.Jacob je známý jako fyzicky nejsilnější v obou smečkách, i když ne tak rychlí jako Leah.

* Zvýšená odolnost - Vlkodlaci mají vysokou životnost sazby,  když Bella Jacoba udeřila do čelisti ze celé její síly, a skončilo se zlámánou rukou, zatímco Jacob, který nebyl ani vzdáleně zraněn, nemůže říct, že se mu snaží ublížit, než  začala křičet. Jacob také zmínil v Breaking Dawn, že by se velký kamion, pohybující se vysokou rychlostí zlomil jeho kosti.

* Zpožděné stárnutí - To nemůže začít, dokud stárnutí solidní dobu bez fázování plyne. To je neznáma přesna doba, jen by to bylo velmi obtížné, protože fázování je instinktivní, spolu s faktem, že upíři často přicházejí přes Washington a vlkodlaci jsou potřeba vždy, když upíři jsou blízko.

* Vysoká tělesná teplota - Vlkodlaci mají konstantní tělesnou teplotu asi 110 ° stupňů, aby vydržely těžké chladné počasí. Tato vysoké tělesné teplo  jim také umožňuje přežít ve velmi horkém počasí, takže je těžké pro jejich těla, aby se přehřála. Tato vysoká tělesná teplota je velmi užitečné v boji, jak to dělá to extrémně těžké pro upíry jim ublížit, protože jsou velmi citliví na teplo.V Breaking Dawn, poté, co se z Belly stane upír, ona popisuje Jacobovu kůži, jak když se dotýká  otevřeného ohně a nesnesitelného na dotek. Tato teplota také brání častému onemocnění, které zabíjí všechny potenciální patogeny, které přicházejí do styku s předtím mohou onemocnět.

* Alpha hlas - Jak Alpha jeho smečky může vlčí síla jeho následovnatelů poslouchat jeho příkazy, zda odmítnout nebo ne. Jacob nikdy použiljeho hlas k síle jeho spoluhráčů, i když má moc, a to je ještě silnější než hlas Sama.